Sinds lang hebben we een prachtig initiatief in onze wijkgemeente: het Open Huis. Het is een geweldige manier om niet-gelovigen de liefde van God te laten zien. De mensen die langskomen genieten van de aandacht en het eten.

Door een gebrek aan medewerkers kunnen we de gasten niet bieden wat ze zouden willen: een maaltijd, samenzijn, een kopje koffie, echte aandacht. Nu al minder en in de toekomst helemaal niet meer, als er geen hulp komt.

Als christen worden we geroepen om te zien naar onze naasten. In de Bijbel staat: Is dit niet het vasten dat ik verkies: dat u uw brood deelt met wie honger lijdt, de ellendige en ontheemden een thuis biedt. God heeft ook een belofte voor ons: dan zal uw licht doorbreken als de dageraad en uw herstel snel intreden.

Wat hebben we nodig:

  • mensen die voor het Open Huis bidden;
  • gastheren en -vrouwen die bv 1x per maand koffie willen schenken en een praatje willen maken met de mensen;
  • mensen die willen bedienen, afwassen, opruimen;
  • iemand die de kok willen assisteren met het voorbereiden van de maaltijd;
  • mensen die een klein stukje uit de Bijbel willen lezen en willen bidden bij de maaltijd.

Laat het weten als u zelf iets kan betekenen of als u iemand weet die dit misschien zou willen. Dit hoeft niet iemand uit onze wijkgemeente te zijn.

Namens het Open Huis team, Marjolein Vroom