Met honderden gelovigen samen in het park een kerkdienst organiseren is een mooie kans om aan onze stad Vlaardingen te laten zien dat wij er zijn! Dit jaar is het thema: Oog voor elkaar! Laten wij van deze mooie kans gebruik maken om elkaar daar ook in de ogen te zien. Zowel vanuit onze wijkgemeente als met onze mede-Vlaardingers. Onze ochtenddienst zal daarom in het Oranjepark plaats vinden. Schrijf 20 augustus 10.30 uur alvast in je agenda! Alvast terugkijken naar vorig jaar, dat kan via deze link!

Zing jij mee op het podium?

Voor het Kerkterras van 20 augustus a.s. zouden we graag weer een gelegenheidskoor samenstellen.

Hoe leuk is het om met jong en oud samen met onze broeders en zusters te zingen op het Kerkterras!

Aanmelden kan tot eind mei op kerkterras@gmail.com.

Dick Nels neemt de coƶrdinatie op zich voor de muziek en zang.

De repetitiedagen zijn al bekend en dat zijn:

  • woensdag 7 juni,
  • woensdag 21 juni,
  • woensdag 16 augustus.

We zingen dan van 20.00 tot 22.00 uur in de Pax Christikerk, Reigerlaan 5.